Buderus Logamax plus GB172i 35 Kw Yoğuşmalı Kombi

Fiyat
:
0,00 TL
Lütfen Renk Seçiniz
:

Siyah

Beyaz

Not
:
Lütfen Mağazamızdan Fiyat Sorunuz!
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Buderus Logamax Plus Gb-172i-35 İk Yoğuşmalı Kombi 30,100 Kcal/H 

  Kombi Üreticisi Hakkında

  Üstün Alman mühendisliğine sahip Buderus, ilk olarak 1700’lü yıllarda demir üretimiyle faaliyete başlamıştır. Zaman içinde ısı konforu sektöründeki üretimleriyle sektörün öncüleri arasında yer alan marka günümüzde “Isıtma Bizim İşimiz” sloganıyla kullanıcılara ulaşıyor. Yenilikçi ve enerji verimli cihazlarını üstün verimli ve fonksiyonel özelliklerle donatan Buderus ürünleri tüm dünyada kullanıcıların beğenisini topluyor.

  Buderus Logamax Plus Gb-172İ-35 İk Yoğuşmalı Kombi 30,100 Kcal/H Özellikleri

  Titanyum cam ön paneliyle Buderus Logamax Plus İk dünyada ilk olma özelliğini taşır. Yüksek performanslı mükemmel iklimlendirme sağlayan bu model, modern tasarımıyla yaşam alanlarınıza uyumlu bir konfor sağlar. Son derece gürültüsüz olan kombi, yüksek enerji tasarrufu ve fonksiyonelliğiyle kullanıcıların beğenisini topluyor.

  Sıcak Kullanım Suyu ve Isıtma

  Ekonomik bir ısıtma ve sıcak kullanım suyu elde etmeniz için özel olarak tasarlanmış bu ürün 30 kW ve 35 kW arasında kapasiteleriyle ideal konfor koşullarını hızlıca sunar. Alüminyum-silisyum alaşımlı eşanjörüyle uzun ömürlü ve dayanıklı bir modeldir.

  Cihaz ve Enerji Verimi

  Yakıt olarak doğalgazın yanı sıra LPG ile de kullanabileceğiniz Logamax Plus İk modeli, Avrupa Birliği enerji verimliliği yönetmeliğine uygun tasarlanmıştır. Yoğuşma teknolojisine sahip olmasıyla düşük gaz tüketerek çok yüksek verim sağlayan kombide A sınıfı enerji tasarruflu pompa kullanılmıştır.

  Düşük emisyon değerleriyle çevreye de duyarlı olan Logamax’ın modülasyonlu yapısı yine tasarruf açısından verimli bir kombi deneyimi yaşatır. Akıllı kumanda seçeneği ile kolaylıkla kontrol edebileceğiniz cihaz aynı zamanda çok düşük ses seviyelerinde çalışırarak her koşulda ideal konfor ortamı oluşturur.

  Titanyum cam ön paneliyle dünyada bir ilk olan bu ürün, siyah veya beyaz renkli alternatifleriyle farklı yaşam alanları için uyumlu imajlarda üretilmiştir. Teknolojisiyle ve dizaynıyla sizi kendine hayran bırakacak bu ürün eviniz için vazgeçilmez bir konfor aracıdır. Yüksek güvenilirliğe sahip ve fonksiyonel bir kombi alıp uzun yıllar kullanmak isterseniz Buderus’un 172İ-35 İk modelini güvenle tercih edebilirsiniz.

  Yenilikçi tasarım, yüksek performans ve düşük yakıt tüketimi: Yeni Logamax plus GB172i Yoğuşmalı Kombi.

  Buderus uzmanlığı ile üretilmiş Logamax plus GB172i Kombi, sunduğu 30 ve 35 kW kapasiteleri ile, apartman dairelerinden dubleks konutlara kadar farklı büyüklük ve ihtiyaçtaki yaşam alanları için güvenilir bir şekilde ısıtma ve sıcak kullanım suyu sağlıyor. 

  Benzersiz Titanyum cam ön panele sahip Logamax plus GB172i, teknolojik ve şık tasarımının yanı sıra siyah ve beyaz renk seçenekleri ile dekorasyon için esneklik sağlıyor. 

   

  Logamax plus GB172i

  Benzersiz Titanyum cam ön panel ile şık ve sağlam tasarım

  1:8 modülasyon aralığı ile yüksek performanslı ekonomik ısınma

  Yoğuşma teknolojisi ile yüksek verim ve düşük yakıt tüketimi

  30 kW ile 35 kW arası ısıtma ve sıcak su kapasitesi

  Yüksek verimliliğe sahip yoğuşma eşanjörü

  Sistem Kontrol Ünitesi Logamatic RC300 ile artı fonksiyon ekleme

  Yeni ventüri teknolojisi ile istenildiğinde kolaylıkla LPG ile çalışmaya uyumlu

  Al-Si eşanjörü sayesinde uzun ömürlü kullanım, uzun bakım aralıkları ve kolay temizlenme olanağı

  Akıllı kumanda seçeneği

  Düşük NOx emisyonlar

  Düşük ses seviyesi

  A sınıfı enerji tasarrufu sunan pompa yapısı

  Avrupa Birliği ülkelerinde 26.09.2015 itibarı ile geçerli enerji ürünler yönetmeliğine uygun


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.