Buderus Logamax Plus GB-062-24KD HV2-ERP Yoğuşmalı Kombi %109 Verim (20.726 kchal/h)

Fiyat
:
0,00 TL
Not
:
Lütfen Mağazamızdan Fiyat Sorunuz!
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Buderus Logamax Plus Gb 062 24 Kw Yoğuşmalı Kombi 20.726 KcalH

  Kombi Üreticisi Hakkında

  Üstün Alman mühendisliğinin iklimlendirme sektöründeki en başarılı örneklerinden biri olan Buderus, 1700’lü yıllarda demir üretimiyle faaliyete başlamıştır. 1800’lü yıllarda ısıtma sektörüne giriş yapan firma, geleceğe yönelik olarak iklimlendirme alanında sektöre yön veren isimler arasında olacağının sinyallerini vermiştir. 1953 yılında çelik kazan üretimiyle Avrupa’nın lider merkezi sistem firması olan Buderus bugün, “Isıtma Bizim İşimiz” sloganıyla faaliyetlerine devam ediyor.

  Buderus Logamax Plus Gb 062 24 Kw Yoğuşmalı Kombi 20.726 KcalH Özellikleri

  Buderus Logamax Plus yoğuşmalı kombiler, yakıttan tasarruf ederken konforunuzu en üst düzeyde tutar. Kompakt boyutlarının yanı sıra kolay montajı ve modern tasarıma sahip olmasıyla da kullanım kolaylığı sunar. Üstün fonksiyonel özelliklere sahip bu ürünü sadece ısıtma veya sadece sıcak su modlarında kullanabilirsiniz.

  Sıcak Kullanım Suyu ve Isıtma

  Bu ürün geniş ayar aralığıyla ihtiyacınıza uygun olarak sıcak kullanım suyu temin eder. gün boyu kesintisiz sıcak su imkanı veren bu model aynı zamanda ısıtma fonksiyonunda da son derece verimli ve tasarrruflu bir kombidir. Dakikada 10 litre sıcak su sunan bu ürün vazgeçilmez bir konfor ve rahatlık için tasarlanmıştır.

  Cihaz ve Enerji Verimi

  Buderus Logamax Plus, sessiz çalışma özelliğiyle evde gürültüsüz ve sıcacık bir ortam yaratır. Bu modelde kullanılan korozyona dayanıklı özel magnezyum alüminyum-silisyum alaşımı, düşük baca gazı sıcaklıkları ve yoğuşma teknolojisiyle mükemmel verim sunar. Böylece kullanıcıları yüksek yakıt giderlerine veda eder.

  Yenilikçi ve verimli bir kombi satın almayı düşünüyorsanız gaz ve hava karışımını kendi ayarlayarak optimum verimlilik oranlarına ulaşan modülasyonlu fana sahip Gb 062 24 Kw modelini güvenle tercih edebilirsiniz.

  Dilediğiniz zaman dilediğiniz konfor koşullarına ulaşmanız için özel olarak tasarlanan ve dayanıklı komponentleriyle uzun yıllar güvenilir bir kullanım imkanı sunan bu model, güneş enerjisi ve diğer yenilenebilir enerji sistemlerinizle uyumludur. Bu sayede daha fazla enerji tasarrufu elde edersiniz.

  Estetik görüntüsüyle yaşam alanlarınıza uyumlu olmasının yanı sıra arkadan aydınlatmalı LCD ekran kullanım kolaylığı ve rahatlık sunar.

  Yüksek konfor, düşük yakıt tüketimi: Yeni Logamax plus GB062

  Buderus’un yeni yoğuşmalı kombisi Logamax plus GB062’nin 30kW kapasitesi ile kesintisiz sıcak su konforunu maksimum seviyede yaşayacak, yüksek enerji verimliliği ile yakıttan tasarruf ederek daha ekonomik ısınmanın keyfine varacaksınız. Logamax plus GB062, kompakt boyutları ile montaj, modern LCD ekranı ile kullanım kolaylığı da sağlıyor.

   

  Logamax plus GB062

  Özel Magnezyum-Alüminyum-Silisyum alaşımı sayesinde elde edilen yüksek enerji verimi ile yakıttan tasarruf

  30 kW’a varan sıcak su kapasitesi ile maksimum sıcak su konforu

  Geniş ayar yelpazesi sayesinde verimli çalışma

  EMS ara yüzü sayesinde yenilikçi sistemlerle uyumlu

  Sadece 300 mm’lik derinliğe sahip kompakt tasarımı ile montaj kolaylığı, tüm mekanlara mükemmel uyum

  Arkadan aydınlatmalı, modern LCD ekranı sayesinde estetik görünüm ve kullanım kolaylığı

  Gaz/hava karışımını düzenleyen ve brülörün optimum verimlilikle çalışmasını sağlayan modülasyonlu fan


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.