Buderus GB012-25 kw ERP Basic Plus Yogusmali Kombi (23.000 Kcal/h)

Fiyat
:
0,00 TL
Not
:
Lütfen Mağazamızdan Fiyat Sorunuz!
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hızlı Mesaj
 • Buderus Logamax Plus Gb-012-25 Kw Basıcplus Yoğuşmalı Kombi 22.000 Kcal/H Özellikleri

  Yoğuşma teknolojisine sahip Buderus Logamax Plus Basicplus kombiler, yüksek enerji verimine ve aynı zamanda düşük gaz tüketimine sahiptir. Kullanımı kolay kontrol paneliyle yaşamınızı kolaylaştıran bu kombi, aynı zamanda son derece sessiz yapısıyla da gürültüsüz bir konfor sunar. Dayanıklılığı ve fonksonelliğiyle beğeni toplayan bu modeli aynı zamanda dilerseniz hermetik kombi olarak da kullanabilirsiniz.

  Sıcak Kullanım Suyu ve Isıtma

  Yüksek ısıtma kapasitesiyle yaşam alanlarınızı sıcacık yapan Buderux kombiler, güneş enerji sistemleriyle entegre çalışabilme özelliğine sahiptir. Bu sayede ekstra tasarruf sunan bu model, hem sıcak su elde etmek hem de evinizi ısıtmak için yüksek verimle çalışır.

  Cihaz ve Enerji Verimi

  % 103 oranında enerji verimli bir kombi olan Logamax Plus Gb012 modeli, kalorifer, kullanım suyu ve oda sıcaklığına bağlı olarak üç modülasyon yapar, düşük gaz tüketimiyle yüksek verime ulaşılır. Bu sayede daima tasarruflu bir iklimlendirme sağlayan Logamax Basicplus modeli, kabarık yakıt faturalarının önüne geçer.

  Bir kütüphaneden bile sessiz yapısıyla evinizde sadece konforuyla kendini hatırlatacak olan bu kombi tüm fonksiyonlarıyla vazgeçilmez bir rahatlık aracıdır.

  Donmaya karşı emniyetli olan bu ürün geniş dijital ekranıyla son derece kolay bir kullanıma sahiptir. Arıza kodlarının görüntülendiği ekranlı kontrol paneli aynı zamanda tuş kilidi ile kontrol dışı bırakılabilmektedir.

  Cihazdan ekstra tasarruf elde etmek isterseniz opsiyonel oda termostatı gibi konfor araçlarını kullanarak daha düşük yakıt tüketir, ama konforunuzdan ödün vermezsiniz. Dayanıklı, güvenilir ve performansı yüksek olan bir kombi satın almayı düşünüyorsanız bu ürünü deneyebilirsiniz.

  Logamax plus GB012

  Yoğuşma teknolojisi ile çok yüksek verim ve daha düşük gaz tüketimi (Verim %103)

  Tam emniyet sistemi ile güvenli işletim

  Kalorifer suyuna, kullanım sıcak suyuna ve oda sıcaklığına göre üç tam modülasyon

  Dijital ön panel ile 12 arıza tespiti

  Tuş kilidi ile kontrol dışı fonksiyon değişikliğinin önüne geçme

  Düşük ses seviyesi

  Bağlantı kiti sayesinde güneş enerjisi kollektörü ile kullanabilme (solar kit ile)

  Geniş ve fonksiyonel dijital ekran

  Kablolu oda termostatı ile uzaktan kumanda imkânı

  Donmaya karşı koruma

  Hermetik ve bacalı kullanıma uygun

  Yüksek Kapalı Genleşme Deposu Hacmi
  Buderus Yoğuşmalı Logamax plus Kombi, 8 litrelik genleşme deposu hacmi ile çok daha az su takviyesi, dolayısıyla çok daha az bakım ihtiyacı gösterecek ve daha uzun ömürlü olacaktır.


  Fan Modülasyon Özelliği
  Modülasyonlu fan sayesinde her işletim şartında yüksek verim sağlanır. En yüksek kapasitede 36 dB(A) olan ses seviyesi, kısmi yüklerde çok daha düşük seviyelere ulaşmaktadır.


  Üç Kademeli Pompa
  İhtiyaç duyulan kapasiteye göre pompanın kademesi ayarlanabilir. Sıcak su kullanımında ise pompa çalışmaz. Bu iki özellik sayesinde enerji tasarrufu sağlanır.


  Gelişmiş Cotronic 3 Sistemi
  Tüm elektronik aksamın çalışmasını ve konrolünü sağlar. Cihazın tüm emniyet ve kumanda elemanları Cotronic 3 tarafından denetlenir. Geniş LCD ekran sayesinde rahat ve kolay kullanımın yanı sıra işletme esnasında oluşabilecek
  hatalar dijital göstergeden rakam ve harf kodları ile basit bir şekilde gösterilir. Kullanıcı ve servis tarafından hatanın kolay, hızlı ve detaylı şekilde tespiti mümkündür. Bu sayede basit hatalar servis teknisyeni çağırmadan giderilebilir.


  Fonksiyonel Ön Panel
  Ön panel üzerindeki ayar düğmeleri vasıtası ile dijital ekran üzerinden kullanım suyu ve tesisat gidiş suyu sıcaklığı ayarlanabilmekte, ayrıca tesisat gidiş suyu sıcaklığının değeri LCD ekran üzerinden anlık olarak görüntülenmektedir.

   

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.